Sklep Programy dla Szkoły

Ćwiczenia dla uczniów - klasa 2-3 szkoły podstawowej

Multimedialny program edukacyjny "Ćwiczenia dla uczniów - klasa 2 i 3 szkoły podstawowe" zawiera szereg ćwiczeń i zadań przeznaczonych dla dzieci w weku 7-10 lat.
__wiczenia_dla_u_4e5f880d5bb26.jpg__wiczenia_dla_u_4e5f880d5bb26.jpg
Cena: 24,99 zł
Producent: LK Avalon
Szczegóły produktu
Multimedialny program edukacyjny "Ćwiczenia dla uczniów - klasa 2 i 3 szkoły podstawowej" zawiera szereg ćwiczeń i zadań przeznaczonych dla dzieci w weku 7-10 lat. Program został przygotowany przez fachowców praktyków, na co dzień pracujących z dziećmi. Kierowany jest do wszystkich w celu pomocy w sprostaniu obowiązkom szkolnym, kształtowania umiejętności, zapobiegania deficytom, osiągania sukcesów, podnoszenia motywacji do zdobywania wiedzy.
 
Ćwiczenia zawarte w tej części programu rozwijają:
-    umiejętność budowania zdań
-    rozumienie słyszanego i czytanego tekstu
-    znajomość części mowy
-    umiejętność liczenia i wykonywania działań
-    myślenie matematyczne i logiczne
-    pamięć
-    umiejętność kojarzenia i wyobraźnię
-    koncentrację uwagi i spostrzegawczość
-    koordynację wzrokowo-ruchową
-    sprawność fizyczną 
 
"Ćwiczenia dla uczniów - klasa 2 i 3 szkoły podstawowej" zawierają wyselekcjonowane ćwiczenia z programu Porusz Umysł, przeznaczone dla dzieci uczących się w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Zawartość programu została opracowana przez pedagogów, a ćwiczenia dobrane w taki sposób, by dzieci z przyjemnością i bez najmniejszego stresu mogły bawić się programem podnosząc i rozwijając swoje umiejętności. Program pomaga sprostać obowiązkom szkolnym.
 
 
Nowa edycja zawiera dodatkowo 5 zeszytów ćwiczeń.
 
Komplet ćwiczeń (Zerówka i Klasa 1, Klasa 1 i 2 Szkoły Podstawowej oraz Klasa 2 i 3 Szkoły Podstawowej) można zakupić jako samodzielny program Porusz Umysł Plus.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie.

Akceptuję ciasteczka z tej strony.